Kontakt

OBSŁUGA KLIENTA

Dawid Keeton
Specjalista od obsługi klienta
Biuro: 417-466-1020
Numer bezpłatny: 1-800-753-1070
Faks: 417-466-3964
E-mail: dkeeton@reycogranning.com

Debbie Jones
Specjalista od obsługi klienta
Biuro: 417-466-1028
Numer bezpłatny: 1-800-753-1030
Faks: 417-466-3964
E-mail: DJones@reycogranning.com

Ellen Cameron-ryż
Kierownik działu obsługi klienta
Biuro: 417-466-1031
Numer bezpłatny: 1-800-753-1020
Faks: 417-466-3964
E-mail: ecameron@reycogranning.com

Marketing

Amanda Crisler
Specjalista marketingu
Biuro: 417-466-1085
E-mail: acrisler@reycogranning.com

GWARANCJA/SERWIS TERENOWY


Marcin Serwis terenowy/gwarancja
Rynek: pojazdy napędzane
Biuro: 417-298-5299
E-mail: jmyers@reycogranning.com

Marek Bachman
Inżynier aplikacji
Rynek: pojazdy specjalistyczne i pomocnicze
Biuro: 765-838-0361 EXT. 6
E-mail: mbachman@reycogranning.com

Sprzedaży

Andrzej
Regionalny kierownik sprzedaży-południowy wschód
Komórka: 765-543-5815
E-mail: afreeman@reycogranning.com

Bill Lague
Sales Manager-Trailer OE
komórka: 765-490-8933
E-mail: blague@reycogranning.com

Robert Carlsen
Regionalny kierownik sprzedaży-Central
Komórka: 417-366-0479
E-mail: bcarlsen@reycogranning.com

Christy Meirick
Dyrektor rynku wtórnego
Komórka: 765-412-9375
E-mail: cmeirick@reycogranning.com

John McMullen
Menedżer kont OEM
Komórka: 417-461-4993
E-mail: jmcmullen@reycogranning.com

Marc Taran
Regionalny kierownik sprzedaży-północny wschód
Komórka: 417-860-4281
E-mail: mtarbay@reycogranning.com

Mercedes Via
Regionalny kierownik sprzedaży-Rocky Mountain
Komórka: 417-366-1231
E-mail: mvia@reycogranning.com

Imię i nazwisko
Dyrektor działu sprzedaży & rozwoju biznesu
Komórka: 417-366-0585
E-mail: Sames@reycogranning.com

Czy Seeger
Wiceprezes działu sprzedaży
Komórka: 417-461-4762
E-mail: wseeger@reycogranning.com